Laupäeva Hommiku Poolik tuli tagasi ning see juhtus 21. mail 2026 Nõmmel. Kahesaja silmapaari silme ees rullusid lavale Onu Veiko, Tädi Mirror ja Led Sepolin. Saates tulevad külla Kuldar ja Kuldar Suveteatri produtsendid Rein Pärdik ja Peeter-Pärtel Siht – kuulsad kultuuritegelased, kes korraldavad eeloleval suvel lastele vabaõhuetendust „Konna ja siili vahvad seiklused veski juures“. Bussijuhtide Ülu, Endli ja Eediku kolonni on aga tulnud tööle ukrainlane Sõrgõi. Mehed arvutavad, kuidas talle paremad töötingimused luua, teda toetada ja integreerida. Cätriin Olga astub Jussineniga sugulisse vahekorda, mis ei lõppe kahjuks hästi, erinevalt saate lõpuosas kõlavast muinasjutust, mis vastu oksa kena lõpuga on. Saade sobib kuulamiseks spetsiaalse ettevalmistuse saanud kodanikele, kel vanust rohkem, kui varbaid.